KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789265
nr 1378 9265
Alex Blanche Haagen. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 11x15cm, yttermått inklusive ram: 18x23cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:09:04
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)